O nas

Witamy w Tarendo 

Nasza firma Tarendo Sp. z o.o. powstała w 2012 roku w Krakowie. Jako innowacyjna firma, szybko nawiązaliśmy strategiczne partnerstwa w zakresie rozwiązań typu cloud computing z najlepszymi firmami IT na świecie: najpierw z Google, a następnie z Microsoft. Natomiast wewnętrznie, Tarendo to przede wszystkim zespół zdolnych ludzi dbających o satysfakcję swoich Klientów. Wraz z początkiem 2014 roku otworzyliśmy nasz oddział także w Pozaniu, umozliwiając naszym Klientom z całej Polski jeszcze lepszy dostęp do naszych specjalistów.

Łącząc doskonałe produkty od Google i Microsoft z naszą wiedzą oraz umiejętnościami stworzyliśmy firmę, w której nasi Klienci odnajdują rozwiązania idealne dla nowoczesnych i wymagających firm.

Z tego powodu wdrażamy nie tylko gotowe rozwiązania, ale wsłuchując się w potrzeby, łączymy systemy, rozwijamy albo tworzymy zupełnie nowe funkcjonalności i systemy dedykowane naszym Klientom. A to wszystko w oparciu o rozwiązania chmurowe - nasi  Klienci inwestują w rozwój, a serwery do przechowywania i przetwarzania danych utrzymywane są i zabezpieczane przez dostawców usług.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się wdrażaniem usług, dzięki którym nasi Klienci zyskują możliwość elastycznej i efektywnej pracy z dowolnego miejsca czy urządzenia, przy jednoczesnej redukcji wydatków na dział IT oraz maksymalizacji zysków i dbaniu o znaczy wzrost efektywności. Poprawiają komunikację z pracownikami wewnątrz swoich firm, jednocześnie przyspieszając obsługę swoich klientów oraz polepszając współpracę z partnerami biznesowymi. A wszystko dzięki rozwiązaniom chmurowym dla biznesu - Microsoft Office 365 i Aplikacjom Google dla Firm.

W czym się specjalizujemy?

Firma Tarendo zajmuje się wdrażaniem rozwiązań chmurowych dla biznesu. Współpracujemy z najlepszymi. Świadczą o tym pozyskane przez nas Partnerstwa. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i Microsoft w zakresie rozwiązań typu Cloud Computing. To najnowocześniejszy typ rozwiązań informatycznych, który umożliwia na zdalny dostęp oraz zarządzanie plikami, pocztą, kalendarzem oraz danymi firmy z każdego miejsca na Ziemi oraz dowolnego urządzenia. 

Dlaczego my?

Ponieważ nasi Klienci cenią nas za:

  • szybki czas reakcji - szybka reakcja jest dla nas ważna, a satysfakcja Klienta jeszcze ważniejsza
  • indywidualne podejście do każdego Klienta - nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko jest kwestią czasu
  • elastyczne analizowanie potrzeb - szukamy nietuzinkowych rozwiązań
  • bezpośredni kontakt - jesteśmy ludźmi, nie maszynami i uwielbiamy rozmawiać
  • profesjonalne przygotowanie - nie tylko tworzymy, ale też szkolimy - siebie także
  • dbamy o bezpieczeństwo - traktujemy je priorytetowo i bardzo poważnie
  • posiadamy odpowiednią wiedzę - nasi specjaliści posiadają odpowiednie certyfikaty

                   Tarendo Certyfikowani Programiści Aplikacji Google dla Firm          Tarendo Certyfikowani Sprzedawcy Aplikacji Google dla Firm

                         

               

Jak zacząć przygodę z rozwiązaniami chmurowymi?

Prosimy o kontakt z nami w Krakowie i okolicach pod numerem telefonu 12 44475 60 lub w Poznaniu i okolicach pod numerem telefonu 61 666 07 12. Można także wysłać zgłoszenie z prośbą o kontakt z naszej strony za pomocą formularza.

Zapraszamy do kontaku,

Zespół Tarendo