Exchange, czyli Outlook online

Outlook w chmurze, outlook w przeglądarce dla firm

Już dziś uzyskaj dostęp do swojej poczty:

  • z dowolnego urządzenia, w tym telefonów z systemem Windows Phone, tabletów iPad, telefonów iPhone oraz urządzeń z systemem Android i urządzeń BlackBerry,
  •  z dowolnego miejsca za pośrednictwem ulubionych przeglądarek: Internet Explorer, Firefox, Safari i Chrome
  • z gwarancją dostępności przez 99,9% czasu z zabezpieczeniem finansowym
  • z ochroną anty spamową i archiwizacją korespondencji

Skrzynki pocztowe online o pojemności aż 50 GB z możliwością pełnej integracji z programem Outlook

 

Potrzebujesz niezawodnego dostępu do poczty e-mail niezależnie od tego, gdzie danego dnia pracujesz? Obawiasz się o poufność przesyłanych pocztą informacji? A może informatycy w Twojej firmie muszą wykonywać coraz więcej pracy przy coraz mniejszych środkach? 

Niezależnie od tego, jak kierujesz swoją firmą, usługa Microsoft Exchange Online może Ci w tym pomóc. Dzięki Exchange Online możesz korzystać ze znakomitej hostowanej poczty e-mail oraz z kalendarza i kontaktów za pomocą komputera PC, telefonu, tabletu oraz przeglądarki. Usługa umożliwia dostęp do informacji z dowolnego miejsca, oferuje narzędzia ułatwiające zarządzanie oraz zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność na poziomie właściwym dla rozwiązań klasy korporacyjnej.  

Usługa Exchange Online jest dostępna w formie oddzielnego planu lub w ramach wszechstronnej, działającej w chmurze usługi Office 365, która łączy dobrze znane aplikacje pakietu Office z usługami pocztowymi klasy biznesowej (Exchange Online), usługami konferencji internetowych (Lync Online) i usługami udostępniania dokumentów (SharePoint Online). 

Aplikacja Outlook 2013 pozwala na dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy współpracowników, zadań oraz historii konwersacji w komunikatorze Lync. Połączenie do Internetu powala na odczyt i wysyłanie wiadomości e-mail. W przypadku braku połączenia z siecią, nadal posiadamy dostęp do wiadomości odebranych, ponieważ znajdują się lokalnie, a także można tworzyć nowych wiadomości, które automatycznie zostaną wysłane po uzyskaniu połączenia komputera do Internetu.

Profesjonalna hostowana poczta e-mail - dowiedz się więcej >>