Gmail dla Firm

Gmail dla Twojego biznesu w firmowej domenie

 

Gmail dla firm to zdecydowanie najbardziej optymalne rozwiązanie łączące w sobie cały szereg korzyści:

Skrzynka pocztowa to nie tylko poczta e-mail z możliwościami eykietowania i filtrowania, ale także komunikator i czat wideo.

Każdy użytkownik otrzymuje aż 30 GB przestrzeni dyskowej na pocztę e-mail (50 razy więcej miejsca niż średnia branżowa) i pliki oraz dostęp do komunikatora.
 

Dostęp do poczty z dowolnego miejsca

Gmail to bezpieczna aplikacja działająca w chmurze. Możesz więc wydajnie pracować w siedzibie firmy, w podróży, w domu oraz na urządzeniu przenośnym – nawet w trybie offline.
 

Synchronizacja: Android, iPhone i BlackBerry

Korzystaj z Google Apps na najlepszych platformach mobilnych. Dedykowane aplikacje dla systemu Android i iOS ułatwą dostęp do poczty bezpośrednio z Twojego urzadzenia mobilnego.
 

Błyskawiczne wyszukiwanie e-maili

Wyszukiwarka w skrzynce odbiorczej oparta na technologii Google usprawnia porządkowanie poczty e-mail oraz wyszukiwanie wiadomości. Dodatkowo Google proponuje cały szereg możliwości segregowania i filtrowania Twojej poczty. To nigdy nie było tak proste!

Gmail dla Firm - wdrożenia Tarendo

Mniej spamu

Zaawansowany filtr spamu w Gmailu pozwala użytkownikom skupić się na tym, co naprawdę ważne, a technologia Postini umożliwia dostosowanie ochrony antyspamowej do indywidualnych potrzeb.