Microsoft Office 365 dostępny także na urządzeniach iPad

Teraz dokumenty pakietu Microsoft Office wyglądają lepiej niż kiedykolwiek na iPadzie! Aplikacje Word, Excel i PowerPoint mają znajomy dla użytkownika wygląd, a jednocześnie zachowują swój biurowy charakter. Co ważne, aplikacja jest właściwie dostosowana pod urządzenia dotykowe, zatem praca w pakiecie Office będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Od teraz pakiet Office może być uruchomiony w każdnym momencie i miejscu - zawsze tam, gdzie tego potrzebujemy. Podczas edycji dokumentu na iPadzie, można być pewnym, że nie nie zostaną stracone żadne treści lub formatowanie. 

Z darmowych aplikacji, można czytać dokumenty Word, Excel i wykorzystywać dane obecne w programie PowerPoint. Natomiast dzięki subskrypcji Office 365, można także edytować i tworzyć nowe dokumenty. Przy zakupie Office 365 (w abonamencie) otrzymuje się nie tylko kompletne aplikacje pakietu Office dla iPada, ale też zawsze najnowszą wersję pakietu Office dla komputerów PC i Mac. 

Aplikacje można pobrać na appstore.com / MicrosoftOffice

Użytkownicy tabletów opartych na systemie Android muszą niestety uzbroić się w cierpliwość - dla nich nie ma jeszcze gotowej aplikacji (dostępna jest jednak aplikacja Office Mobile na smartfony w sklepie Google Play. 

Prezentacja nowej aplikacji Microsoft Office w serwisie Youtube.