Aplikacje Google również dla Szkół i Uczelni za darmo

Aplikacje Google dostępne są nie tylko dla firm. Google swoje usługi kieruje także dla uczniów i studentów. Dodatkowo rozwija funkcjonalności dostosowane do zadań w szkole. Od września uczniowie/nasze dzieci wracają do szkół, zatem warto sprawdzić, jak mogą pracować współczesne szkoły. Co bardzo ważne, Aplikacje Google dla Szkół i Uczelni są BEZPŁATNE!

Zatem każdy uczeń i nauczyciel może mieć swój adres e-mail w szkolnej domenie, plan zajęć uczniowie i nauczyciele mogą mieć dostępny na bieżąco w swoich smartfonach, a odrabianie zadań w domu nie będzie wymagać od dzieci posiadania często drogiego oprogramowania (przypominamy, że Aplikacje Google zawierają także pakiet office do tworzenia dokumentów, arkuszy oraz prezentacji; ponadto do Dysku Google można zainstalować wiele dodatkowych aplikacji, np. do tworzenia technicznych rysunków - również za darmo).

Poniżej prezentujemy najnowsze rozwiązanie dla nauczycieli, dzięki któremu w łatwy sposób mogą oni dawać zadania i weryfikować otrzymane prace od uczniów. Usługa Classroom jest automatycznie dodawana do każdej usług Aplikacji Google dla Szkół i Uczelni.

 

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami na: biuro@tarendo.pl lub telefonicznie (12 444 75 60 - Polska południowa,  61 666 07 12 - Polska zachodnia, środkowa i północna).

Napisz do nas >>