Nowości i artykuły


Nielimitowany Dysk Google za darmo dla Szkół oraz dodatki do Formularzy

Kiedy Google coś zapowiada, można być pewnym, że w ciągu miesiąca nowość trafi do rąk użytkowników. Tym razem ogromnym prezentem mogą się cieszyć wszystkie szkoły korzystające z Aplikacji Google. Google uruchamia nielimitowaną przestrzeń dyskową dla Szkół - za darmo.

Warto także sprawdzić najnowsze "Dodatki" do Formularzy, dzięki którym sprawdziany, testy czy badania opinii mogą być przeprowadzone jeszcze lepiej. 

Inbox - nowa skrzynka e-mail czy coś więcej?

Google ogłosiło w ubiegłym tygodniu informację o nowej aplikacji - INBOX.  W świecie informatycznym zagrzmiało. Skoro Gmail jest tak świetną skrzynką e-mail, to po co dublowanie usług? Ale czy na pewno?

Microsoft Delve - wyszukuj pliki w organizacji szybko i intuicyjnie

Microsoft Delve - nowa usługa w Office 365! Microsoft nie zwalnia - ulepsza swój produkt, tak, by użytkownicy z łatwością mogli wyszukiwać dokumenty udostępnione w OneDrive for Business oraz w Witrynach. Sprawdź czym jest Microsoft Delve.

Nowe grupy w Office 365

Bardzo wygodne grupy dyskusyjne do wymiany informacji wewnątrz firmy i z podmiotami zewnętrznymi w Office 365. Sprawdź jakie to proste!

Nowa wersja Dysku Google dla urządzeń Apple

Nowa wersja Dysku Google już czeka na użytkowników urządzeń Apple. Sprawdź co nowego!

Nowe formularze Google i lista kontaktów Hangout

Dwie nowości od Google: Dzięki najnowszym Formularzom Google, można dostosować ich wygląd do firmowej kolorystyki i czcionek, a także dodać swoje logo w tle.  Druga zmiana to możliwość tworzenia listy ulubionych kontaktów na liście Hangouts.

Aplikacje Google również dla Szkół i Uczelni za darmo

Aplikacje Google dostępne są nie tylko dla firm. Google swoje usługi kieruje także dla uczniów i studentów. Dodatkowo rozwija funkcjonalności dostosowane do zadań w szkole. Od września uczniowie/nasze dzieci wracają do szkół, zatem warto sprawdzić, jak mogą pracować współczesne szkoły. Co bardzo ważne, Aplikacje Google dla Szkół i Uczelni są BEZPŁATNE!

Zobacz Nowy Dysk Google i jego Pakiet Office

Niedawno zapowiadaliśmy zmiany w Dysku Google. Dla większości użytkowników są już one dostępne. Pokażemy zatem, jak korzystać i jak poruszać się w nowym Dysku Google i ... pakiecie office od Google.

Czym się różni Google Dysk od Dropbox? Zobacz prezentację

Dysk Google ma wiele cech wspólnych z aplikacją Dropbox. Ale czy na pewno to to samo? Przekonaj się jak wiele więcej możesz zrobić dzięki Dyskowi Google.

Poznaj Nowy Dysk Google

Zobacz film, jak bardzo zmienił się Dysk Google. Co nowego? Sprawdź sam!

Strony